Úrslit og myndir frá barna- og ungdómsfinalunum í steypakappingini 2018

Steypafinalur 2018

Mansunglingar - vinnari: SÍ
Fleyr - SÍ 1-2 (25-19, 17-25, 11-15)

Sí dystin aftur í Flogbóltsvarpinum

SÍ - steypavinnari 2018 í mansunglingum
Aftast frá vinstru: Jógvan Birgirson Lauritsen, Jákup Martin Weihe, Hjørtur Joensen, Ari í Haraldstovu Petersen, Oskar í Haraldstovu Weihe, Jón Weihe Simonsen.
Fremst frá vinstru: Rajko Petrovic (venjari), Oddur í Haraldstovu Peteren, Julian Vest Nicalsen, Teitur Anderson, Tóki Joensen, Ragnar Weihe.


Fleyr - silvurvinnari í steypafinaluni 2018 í mansunglingum


Besti leikari fyri SÍ mansunglingar: Hjørtur Joensen


Besti leikari fyri Fleyr mansunglingar: Niels Niclasen

 



G19 - vinnari SÍ
==============

SÍ - Fleyr 2-0 (25-21, 25-22)
Sí dystin aftur í Flogbóltsvarpinum

SÍ - steypavinnari 2018 í G19
Aftast frá vinstru: Jórunn Elisdóttir Wang, Maria Sarita Lorentzen, Eyðvør Tórbjarnardóttir Poulsen, Katla Henriksen, Turið Búadóttir, Eva Gunn Niclasen.
Fremst frá vinstru: Rajko Petrovic (venjari), Malan Maria í Haraldstovu Weihe, Sissal Ellefsdóttir, Mona Sunnvudóttir Poulsen, Josefina Eliasdóttir, Janna Falkvard, Inga Helena Henriksen.



Fleyr - silvurvinnari í steypafinaluni 2018 í G19

Aftast frá vinstru: Sára Rannváardóttir Vatnhamar, Rannvá Henriksen, Anna Gøthe Magnusdóttir, Bettieyð Ellingsgaard, Hilda Boldstad Mortensen, Kristina Knudsen, Barbara Káradóttir Durhuus, Bjarta Jákupsdóttir, Kristian Mikkelsen (venjari).
Fremst frá vinstru: Maria Gøthe Magnusdóttir, Hanna Iansdóttir Biskopstø, Barba Svabo Hansen, Bjørk Nolsøe Isaksen, Vár Rajani Færø, Hildur Kyster Hanusardóttir, Klæmint Isaksen (hjálparvenjari)


Besti leikari fyri SÍ G19: Inga Helena Henriksen


Besti leikari fyri Fleyr G19: Hilda Bolstad Mortensen

 

D15 - vinnari: SÍ
==============
SÍ - Fleyr 2-0
(25-18, 25-15)
Sí dystin aftur í Flogbóltsvarpinum

SÍ - steypavinnari 2018 í D15
Aftast frá vinstru: Bjarni Joensen, Jógvan Kári Birgison Lauritsen, Hjørtur Joensen, Ari í Haraldstovu Petersen, Tóki í Haraldstovu, Róar Egholm Anderson.
Fremst frá vinstru: Rajko Petrovic (venjari), Silas Poulsen, Atli Falkvard, Einar Thorgrímsson, Elias Petersen.




Fleyr - silvurvinnari í steypafinaluni 2018 í D15

 
Besti leikari fyri SÍ D15: Ari í Haraldsstovu Petersern


Besti leikari fyri Fleyr D15: Eyðfinn Rajani Færø​

 



Kvinnuunglingar - vinnari: Fleyr
===========================
TB - Fleyr 0-2
(20-25, 15-25)
Sí dystin aftur í Flogbóltsvarpinum

Fleyr - steypavinnari 2018 í kvinnuunglingum
Aftast frá vinstru: Kristian Mikkelsen (venjari), Anna Gøthe Magnusdóttir, Bettieyð Ellingsgaard, Hilda Bolstad Mortensen, Barba Svabo Hansen, Magnhild Jacobsen, Barbara Káradóttir Durhuus, Anna Falkenberg, Súsanna Ludvig.
Fremst frá vinstru: Hanna Iansdóttir Biskupstø, Maria Gøthe Magnusdóttir, Sára Rannváardóttir Vatnhamar, Bjørk Noløe Isaksen, Kristina Knudsen.

 


TB - silvurvinnari í steypafinaluni 2018 í kvinnuunglingum 
 


Besti leikari fyri Fleyr kvinnuunglingar: Kristina Knudsen


Besti leikari fyri TB kvinnuunglingar: Sára Maria Johansen



G16 - vinnari: SÍ
==============
Fleyr - SÍ 1-2 
(14-25, 26-24, 10-15) 
Sí dystin aftur í Flogbóltsvarpinum

SÍ - steypavinnari 2018 í G16
Aftast frá vinstru: Malan Maria í Haraldstovu Weihe, Josefina Eliasdóttir, Bjørk Poulsen, Janna Falkvard.
Fremst frá vinstru: Rajko Petrovic (venjari), Marita Eyðunsdóttitr Thorsvig, Hallgerð Tonydóttir Haraldsen, Rannveig Rós Joensen, Sólfríð Poulsen, Sólja Falkvard Gudmundsen.



Fleyr - silvurvinnari í steypakappingini 2018 í G16


Besti leikari fyri SÍ G16: Eva Gunn Niclasen​


Besti leikari fyri Fleyr G16: Hanna Biskopstøð



G14 A - vinnari: SÍ
================
SÍ - TB 2-0 (25-10, 26-24)

Sí dystin aftur í Flogbóltsvarpinum

SÍ - steypavinnari 2018 í G14 A

Aftast frá vinstru: Malan Maria í Haraldstovu Weihe, Josefina Eliasdóttir, Bjørk Poulsen, Janna Falkvard.
Fremst frá vinstru: Rajko Petrovic (venjari), Marita Eyðunsdóttitr Thorsvig, Hallgerð Tonydóttir Haraldsen, Rannveig Rós Joensen, Sólfríð Poulsen, Sólja Falkvard Gudmundsen.


TB - silvurvinnari í steypakappingini 2018 í G14 A



Besti leikari fyri SÍ G14 A: Janna Falkvard


Besti leikari fyri TB G14 A: Johanna Christiansdóttir

 



G12 - vinnari: SÍ
==============
SÍ - Ternan 2-0 (25-17, 25-11)

Sí dystin aftur í Flogbóltsvarpinum

SÍ - steypavinnari 2018 í G12

Aftast frá vinstru: Sofía Weihe Simonsen, Elin T. Poulsen, Elin Hovgaard, Sára Kambsgarð, Marin av Trøð Lauritsen, Anja Sølja Niclasen, Bárða Jansdóttir.
Fremst frá vinstru: Rajko Petrovic (venjari), Andreja Petrovic, Laura Skov Weihe, Lisa Haraldsen, Lilja Haraldsen, Oda Eyð Lauritsen, Tóta Búadóttir.


Ternan - silvurvinnari í steypafinaluni 2018 í G12
 


Besti leikari fyri SÍ G12: Tóta Búadóttir​


Besti leikari fyri Ternuna G12: Maiken Jacobsen​




D12 - vinnari: SÍ
==============

SÍ - Ternan 2-0 (25-21, 25-11)
Sí dystin aftur í Flogbóltsvarpinum

SÍ - steypavinnari 2018 í D12
Aftast frá vinstru: Elias Petersen, Tóki í Haraldstovu, Róar í Haraldstovu, Einar Thorgrímsson.
Fremst frá vinstru: Rajko Petrovic (venjari), Silas Poulsen, Atli Falkvard, Brandur Reynstún, Mattias Falkvard.


Ternan - silvurvinnari í steypafinaluni 2018 í D12
 


Besti leikari fyri SÍ D12: Elias Petersen


 

Besti leikari fyri Ternuna D12: Jákup Nesá
 



D17 - vinnari: SÍ
==============

SÍ - Fleyr 2-1 (26-24, 24-26, 15-7)
Sí dystin aftur í Flogbóltsvarpinum

SÍ - steypavinnari 2018 í D17

Aftastfrá vinstru: Jógvan Kári B. Lauritsen, Jón Weihe Simonsen, Hjørtur Joensen, Ari í Haraldstovu Petersen, Ragnar Weihe.
Fremst frá vinstru: Rajko Petrovic (venjari), Julian Vest Niclasen, Bjarni Joensen, Oddur í Haraldstovu Petersen, Róar Anderson, Tóki Joensen.


Fleyr - silvurvinnari í steypafinaluni 2018 í D17



Besti leikari fyri SÍ D17: Hjørtur Joensen


Besti leikari fyri Fleyr D17: Jónfinnur Hansen



G14 B - vinnari: SÍ b
=================

Ternan- SÍ b 0-2 (20-25, 20-25)
Sí dystin aftur í Flogbóltsvarpinum

SÍ b - steypavinnari 2018 í G14 B
Aftast frá vinstru: Fríða Haraldssen, Anja Sólja Niclasen, Sofía Weihe Simonsen.
Fremst frá vinstru: Rajko Petrovic (venjari), Tóta Búadóttir, Maria Magnussen, Laura Skov Weihe, Bára Jansdóttir.

Besti leikari fyri SÍ b G14 B var Tóta Búadóttir, sum hevur troyggju nr. 3



Ternan - silvurvinnari í steypafinaluni 2018 í G14 B
Besti leikari fyri Ternuna G14 B var Maiken Jacobsen, sum Magnus Tausen ynskir til lukku á myndini.