1. deild kvinnur

Er onkur villa íkomin, sigið so vinaliga frá á urslit@fbf.fo

v = vunnir dystir  |  t = taptir dystir

Støðan Dystir Sett  
Lið leiktir v 3-0/3-1 v 3-2 t 0-3/1-3 t 2-3 vunnin tapt munur Stig
Mjølnir 13 12 0 1 0 37 4 33 36
Dráttur 14 9 0 3 2 31 16 15 29
14 5 4 4 1 31 24 7 24
Fleyr A 14 6 1 4 3 28 23 5 23
Fleyr B 14 4 3 6 1 24 27 -3 19
KÍF A 14 4 1 7 2 21 31 -10 16
TB 13 5 0 8 0 16 27 -11 15
KÍF B 14 1 0 13 0 3 39 -36 3

 

Nr. Dagur Dagf. Lið Lið Staður Kl. Úrslit Sett 1 Sett 2 Sett 3 Sett 4 Sett 5
201 mán 28-11-16 Dráttur Mjølnir Giljanes 13.00 0-3 15-25 07-25 22-25    
202 sun 09-10-16 KÍF b Fleyr a Kollafjørður 16.00 0-3 16-25 11-25 22-25    
203 ley 22-10-16 KÍF a TB Kollafjørður 16.00 3-1 20-25 25-17 25-16 25-14  
204 sun 09-10-16 Fleyr b Gundadalshøllin 13.00 3-2 30-28 28-26 16-25 19-25 18-16
205 ley 15-10-16 Dráttur TB Giljanes 13.15 3-0 25-00 25-00 25-00 Uttan dyst
206 ley 15-10-16 Fleyr a Gundadalshøllin 10.00 0-3 21-25 18-25 22-25    
207 mik 12-10-16 Mjølnir KÍF b Badmintonhøllin 19.30 3-0 25-04 25-11 25-05    
208 ley 15-10-16 Fleyr b KÍF a Gundadalshøllin 10.00 3-2 23-25 21-25 25-14 25-15 15-11
209 mik 02-11-16 KÍF a KÍF b Kollafjørður 19.00 3-0 25-18 25-08 25-13    
210 hós 03-11-16 Mjølnir Fleyr a Badmintonhøllin 19.30 3-0 25-20 25-18 25-15    
211 ley 29-10-16 TB Trongisvágur 11.00 3-1 23-25 25-19 25-20 27-25  
212 sun 06-11-16 Fleyr b Dráttur Gundadalshøllin 17.00 0-3 19-25 19-25 16-25    
213 mán 14-11-16 Mjølnir Fleyr b Badmintonhøllin 19.30 3-0 25-10 25-23 25-07    
214 mik 09-11-16 KÍF a Sørvágur 20.00 3-2 14-25 25-21 25-15 27-29 15-10
215 frí 11-11-16 KÍF b Dráttur Kollafjørður 19.00 0-3 10-25 11-25 06-25    
216 frí 11-11-16 TB Fleyr a Trongisvágur 20.00 3-1 26-24 25-18 20-25 25-21  
217 ley 19-11-16 Dráttur Giljanes 13.00 3-0 25-16 25-16 25-13    
218 ley 19-11-16 KÍF a Fleyr a Kollafjørður 14.00 3-2 25-16 22-25 25-17 20-25 18-16
219 sun 20-11-16 TB Mjølnir Trongisvágur 14.00 3-1 16-25 25-23 29-27 25-16  
220 sun 20-11-16 Fleyr b KÍF b Gundadalshøllin 16.00 3-0 25-19 25-14 25-07    
221 mik 22-03-17 Dráttur KÍF a Giljanes 19.00 3-1 15-25 27-25 25-20 25-16  
222 ley 26-11-16 KÍF b TB Kollafjørður 13.00 3-0 25-00 25-00 25-00 Uttan Dyst
223 frí 03-02-17 Mjølnir Sørvágur 18.30 1-3 25-13 08-25 10-25 13-25  
224 hós 01-12-16 Fleyr a Fleyr b Gundadalshøllin 20.00 2-3 25-23 21-25 16-25 25-19 10-25
225 ley 07-01-17 Fleyr a Dráttur Gundadalshøllin 13.00 3-0 25-22 25-19 25-14    
226 frí 06-01-17 KÍF b Sørvágur 19.00 3-0 25-13 25-15 25-07    
227 frí 06-01-17 Mjølnir KÍF a Badmintonhøllin 19.30 3-0 25-20 25-15 25-12    
228 ley 07-01-17 TB Fleyr b Trongisvágur 13.00 0-3 00-25 00-25 00-25    
229 ley 21-01-17 Fleyr a KÍF b Gundadalshøllin 13.00 3-0 25-06 25-09 25-12    
230 sun 12-02-17 TB KÍF a Trongisvágur 14.00 3-0 25-11 25-22 33-31    
231 sun 22-01-17 Fleyr b Sørvágur 16.00 3-2 25-21 22-25 16-25 25-16 15-13
232 týs 24-01-17 Mjølnir Dráttur Badmintonhøllin 19.00 3-0 25-00 25-00 25-00 Uttan dyst
233 ley 28-01-17 Fleyr a Sørvágur 14.00 3-2 21-25 22-25 25-20 25-23 17-15
234 sun 29-01-17 TB Dráttur Giljanes 14.00 0-3 00-25 00-25 00-25 Uttan dyst
235 sun 29-01-17 KÍF b Mjølnir Kollafjørður 14.00 0-3 04-25 05-25 04-25    
236 sun 29-01-17 KÍF a Fleyr b Kollafjørður 14.00 3-1 16-25 25-15 25-21 25-15  
237 ley 04-02-17 TB KÍF b Kollafjørður 11.00 3-0 25-10 25-21 25-14    
238 ley 04-02-17 Mjølnir Badmintonhøllin 15.00 3-0 25-19 25-08 25-17    
239 mik 08-02-17 KÍF a Dráttur Kollafjørður 19.00 0-3 12-25 15-25 08-25    
240 hós 09-02-17 Fleyr b Fleyr a Gundadalshøllin 20.00 0-3 17-25 13-25 10-25    
241 hós 09-03-17 Fleyr a Mjølnir Gundadalshøllin 19.00 0-3 23-25 19-25 21-25    
242 ley 18-02-17 Dráttur Fleyr b Giljanes 15.00 3-0 25-20 25-23 25-17    
243 sun 19-02-17 TB Sørvágur 16.00 3-0 25-00 25-00 25-00 Uttan dyst
244 mik 22-02-17 KÍF b KÍF a Kollafjørður 19.00 0-3 18-25 14-25 12-25    
245 sun 19-03-17 KÍF a Kollafjørður 16.30 1-3 19-25 22-25 25-17 17-25  
246 sun 19-03-17 Dráttur KÍF b Giljanes 16.00 3-0 25-05 25-13 25-08    
247 sun 19-03-17 Fleyr a TB Gundadalshøllin 14.00 3-0 25-00 25-00 25-00 Uttan dyst
248 týs 21-03-17 Fleyr b Mjølnir Gundadalshøllin 20.00 0-3 17-25 14-25 06-25    
249 ley 25-03-17 Dráttur Sørvágur 11.30 3-2 25-18 25-20 20-25 23-25 15-06
250 sun 26-03-17 Mjølnir TB Badmintonhøllin 16.00            
251 sun 26-03-17 Fleyr a KÍF a Gundadalshøllin 14.00 3-0 25-14 25-20 25-10    
252 sun 26-03-17 KÍF b Fleyr b Kollafjørður 16.00 0-3 15-25 09-25 09-25    
253 ley 29-03-17 Dráttur Fleyr a Giljanes 19.00 2-3 29-27 25-16 20-25 20-25 14-16
254 ley 01-04-17 KÍF b Kollafjørður 13.00 0-3 13-25 07-25 07-25    
255 ley 01-04-17 KÍF a Mjølnir Kollafjørður 13.00 0-3 14-25 15-25 11-25    
256 ley 01-04-17 Fleyr b TB Gundadalshøllin 12.30 3-0 25-00 25-00 25-00 Uttan dyst

 

 
stuðlar