Tiltøk og kappingar 2021/2022

 

Tiltak

Dagf.

Stað/Viðmerking

Fyriskipari

G14 og D14

25. septermber

Høllin á Hálsi – Høll 2 – seeding til bólkar

Fleyr

FK Cup - vaksin

2. oktober

Gundadalshøllin/Høllini á Hálsi

Fleyr

Flogbørn venjaradagur

2. oktober

Giljanes

FBF

D/G12 venjaradagur

3. oktober

Giljanes

FBF

Flogbørn + D12 og G12 

27. november

Trongisvágur – G/D12 seeding í bólkar

TB

Flogbørn + D12 og G12

28. november

Trongisvágur – G/D12 seeding í bólkar

TB

NEVZA U17

18. – 21. oktober

Ikast, Danmark

 

G14 og D14

(23. okotber)
ÚTSETT

Giljanes

Dráttur

Stórsteypadystir

24. oktober

Giljanes

NEVZA U19

29. – 31. oktober

Rovaniemi, Finnland

 

TB kapping – Flogbørn + D12 og G12

(30. oktober)
ÚTSETT

Trongisvágur

TB

TB kapping – Flogbørn + D12 og G12

(31. oktober)
ÚTSETT

Trongisvágur

TB

G14 og D14

(6. november)
ÚTSETT

Kollafjørður

KÍF

Unglingar

(7. november)
ÚTSETT

Kambsdalur

ÍF

FK Cup - yngri

19. november

Tórshavn

Fleyr

FK Cup - yngri

20. november

Tórshavn

Fleyr

FK Cup - yngri

21. november

Tórshavn

Fleyr

Flogbørn + D12 og G12

4. desember

Kambsdalur 

ÍF

Flogbørn + D12 og G12

5. desember

Kambsdalur

ÍF

G14 og D14

11. desember

Badmintonhøllin - Klaksvík

Mjølnir

G14 og D14 12. desember Badmintonhøllin - Klaksvík Mjølnir

Unglingar

12. desember

Gundadalshøllin?

 

G14 og D14

8. januar

Kambsdalur

ÍF

Unglingar

9. januar

Kollafjørður

KÍF

Silvakapping

14. januar

Klaksvík

Mjølnir

Silvakapping

15. januar

Klaksvík

Mjølnir

Silvakapping

16. januar

Klaksvík

Mjølnir

G14 og D14

29. januar

Sandoy

B71

G14 og D14

30. januar

Sandoy

B71

Dráttur-kapping - Flogbørn + D12 og G12

5. februar

Giljanes

Dráttur

Dráttur-kapping - Flogbørn + D12 og G12

6. februar

Giljanes

Dráttur

Semifinalur - steypakapping

12. februar

Badmintonhøllin - Klaksvík

Mjølnir / FBF

Flogbørn + D12 og G12

19. februar

Kollafjørður

KÍF

Flogbørn + D12 og G12

20. februar

Kollafjørður

KÍF

Unglingar

20. februar

Badmintonhøllin - Klaksvík

Mjølnir

Steypafinalur

26. februar

Høllin á Hálsi

Felag? / FBF

Steypafinalur

27. februar

Høllin á Hálsi

Felag? / FBF

G14 og D14

5. mars

Trongisvágur

TB

G14 og D14

6. mars

Trongisvágur

TB

Unglingar

6. mars

Giljanes

Flogbørn FM finalur + G12 og D12

12. mars

Høllin á Hálsi

Ternan?

FM-finalur yngri

18. mars

Trongisvágur

TB / FBF

FM-finalur yngri

19. mars

Trongisvágur

TB / FBF

FM-finalur yngri

20. mars

Trongisvágur

TB / FBF

Fyrru FM-finalur vaksin

?

?

?

Seinnu FM-finalur vaksin

2. april

Høllin á Hálsi

Felag? / FBF

 

stuðlar