Úrslit og myndir frá barna- og ungdómsfinalunum í steypakappingini 2019 - við video.

Kvinnuunglingar - vinnari: Fleyr
==========================
SÍ - Fleyr 1-2 (25-20, 26-28, 15-17)

Sí dystin aftur í Flogbóltsvarpinum

Fleyr - steypavinnari 2019 í Kvinnuunglingum:
Aftast frá vinstru: Klæmint Isaksen (venjari), Súsanna Sólrunardóttir Ludvig, Barbara Káradóttir Durhuus, Ester Álvsdóttir Haraldsen, Bjarta Jákupsdóttir.
Fremst frá vinstru: Veronica Tani, Vár Rajani Færø, Hilda Bolstad Mortensen, Kristina Knudsen, Bjørk Nolsøe Isaksen.



SÍ - silvurvinnari í steypakappingini 2019 í Kvinnuunglingum:
Aftast frá vinstru: Turið Búadóttir, Janna Falkvard, Josefina Eliasdóttir, Katla Henriksen, Inga Helena Henriksen, Rajko Petrovic (venjari).
Í miðjuni frá vinstru: Malan Maria í Haraldstovu Weihe, Sofía Weihe Simonsen, Rannvá Kambsgarð, Sólfríð Poulsen.
Fremst frá vinstru: Hallgerð Tonysdóttir Haraldsen, Rannveig Rós Joensen, Tóta Búadóttir, Anja Sólja Niclasen, Bára Jansdóttir.



Bestu leikararnir vóru:
Fleyr: Hilda Bolstad Mortensen (vinstrumegin) og SÍ: Katla Henriksen


D19 - vinnari: SÍ
==============
SÍ - Fleyr 2-0 (25-15, 25-13)

Sí dystin aftur í Flogbóltsvarpinum

SÍ - steypavinnari 2019 í D19:
Aftast frá vinstru: Oskar í Haraldstovu Weihe, Jón Weihe Simonsen, Hjørtur Joensen, Ragnar Weihe.
Í miðjuni frá vinstru: Julian Vest Niclasen, Ari í Haraldstovu Petersen, Jógvan Kári Birgison Lauritsen.
Fremst frá vinstru: Rajko Petrovic (venjari), Silas Poulsen, Róar Anderson, Elias Petersen, Tóki í Haraldstovu, Bjarni Joensen.



Fleyr - silvurvinnari í steypakappingini 2019 í D19:
Aftast frá vinstru: Eyðfinn Rajani Færø, Hørður Joensen, Jógvan Gøthe Magnuson, Markus Horn Olsen.
Fremst frá vinstru: Mattias Nolsøe Isaksen, Hans Sejer Tummasarson, Boas á Lakjuni, Tórur Paulason, Slavisa Tomic, venjari.



Bestu leikararnir vóru:
SÍ: Julian Vest Niclasen (vinstrumegin) og Fleyr: Eyðfinn Rajani Færø


G19 - vinnari: SÍ
==============
SÍ - KÍF 2-0 (25-16, 25-09)

Sí dystin aftur í Flogbóltsvarpinum

SÍ - steypavinnari 2019 í G19:
Aftast frá vinstru: Hallgerð Tonysdóttir Haraldsen, Inga Helena Henriksen, Katla Henriksen, Malan Maria í Haraldstovu Weihe.
Í miðjuni frá vinstru: Rajko Petrovic (venjari), Janna Falkvard, Rannvá Kambsgarð, Josefina Eliasdóttir, Turið Búadóttir, Bára Jansdóttir.
Fremst frá vinstru: Sólfríð Poulsen, Anja Sólja Niclasen, Sofía Weihe Simonsen, Tóta Búadóttir, Rannveir Rós Joensen.



KÍF - silvurvinnari í steypakappingini 2019 í G19:
Aftast frá vinstru: Elsa Samuelsen, Birgitta Eddiesdóttir, Jóhanna Samuelsen, Drós Ryggshamar, liðleiðari, Jákup Fjallsbak.
Í miðjuni frá vinstru: Milja Silvansdóttir, Marita Thorkilshøj, Marta Fagraklett, Dagny Thorkilshøj.
Fremst frá vinstru: Kristianna Bartalsdóttir, Silja Hammer Matras, Elin Petersen, Jakobina Joensen, Maria Lykke Johannesen.



Bestu leikararnir vóru:
SÍ: Katla Henriksen (vinstrumegin) og KÍF: Jakobina Joensen



D17 - vinnari: SÍ
==============
SÍ - Fleyr 2-0 (25-07, 25-11)

Sí dystin aftur í Flogbóltsvarpinum

SÍ - steypavinnari 2019 í D17:
Aftast frá vinstru: Jón Weihe Simonsen, Hjørtur Joensen, Jógvan Kári Birgirson Lauritsen.
Í miðjuni frá vinstru: Rajko Petrovic (venjari), JulianVest Niclasen, Ari í Haraldstovu Petersen, Ragnar Weihe.
Fremst frá vinstru: Róar Anderson, Elias Petersen, Silas Poulsen, Tóki í Haraldstovu, Bjarni Joensen.


Fleyr - silvurvinnari í steypakappingini 2019 í D17:
Aftast frá vinstru: Jógvan Gøthe Magnuson, Hørður Joensen, Markus Horn Olsen, Tórur Paulason.
Fremst frá vinstru: Boas á Lakjuni, Eyðfinn Rajani Færø, Mattias Nolsøe Isaksen, Slavisa Tomic (venjari).


Bestu leikararnir vóru:
SÍ: Julian Vest Niclasen (vinstrumegin) og Fleyr: Mattias Nolsøe Isaksen

 


G16 - vinnari: SÍ
==============
Fleyr - SÍ 0-2 (12-25, 09-25)

Sí dystin aftur í Flogbóltsvarpinum


SÍ - steypavinnari 2019 í G16:
Aftast frá vinstru: Hallgerð Tonysdóttir Haraldsen, Inga Helena Henriksen, Malan Maria í Haraldstovu Weihe, Rannvá Kambsgarð, Laura Skov Weihe, Sólfríð Poulsen.
Í miðjuni frá vinstru: Rajko Petrovic (venjari), Tóta Búadóttir, Josefina Eliasdóttir, Rannveig Rós Joensen, Bára Jansdóttir, Turið Búadóttir.
Fremst frá vinstru: Sofía Weihe Simonsen, Maria Magnussen, FríðaHaraldsen, Anja Sólja Niclasen, Janna Falkvard.
 


Fleyr - silvurvinnari í steypakappingini 2019 í G16:
Aftast frá vinstru: Eydna Eidesgaard, Ró D. Jacobsen, Barbara K. Durhuus, Bjarta Jákupsdóttur, Jákup William Sivertsen (venjari).
Í miðjuni frá vinstru: Brynhild Joensen, Kezia Zachariasen, Ester Johannesen, Marjun Joensen.
Fremst frá vinstru: Maria L. Foget, Bjørt Holm, Vár Rajani Færø, Ester Álvsdóttir Haraldsen.
 


Bestu leikararnir vóru:
Fleyr: Bjarta Jákupsdóttir (vinstrumegin) og SÍ: Inga Helena Henriksen

 


D15 - vinnari: Fleyr
================
SÍ - Fleyr 0-2 (12-25, 15-25)

Sí dystin umaftur í Flogbóltsvarpinum

Fleyr - steypavinnari 2019 í D15:
Aftast frá vinstru: Magnar K. Vang (hjálparvenjari), Tórur Paulason, Hørður Joensen, Jógvan Gøthe Magnusson, Markus Horn Olsen.
Fremst frá vinstru: Slavisa Tomic (venjari), Leivur Jøkladal, Eyðfinn Rajani Færø, Mattias Nolsøe Isaksen, Boas á Lakjuni


 - silvurvinnari í steypakappingini 2019 í D15:
Aftast frá vinstru: Tóki í Haraldstovu, Bjarni Joensen, Elias Petersen, Róar Anderson, Malan Maria í Haraldstovu Weihe.
Fremst frá vinstru: Róar í Haraldstovu, Atli Falkvard, Silas Poulsen, Lukas Poulsen, Mattias Falkvard.
Á myndini vantar Rajko Petrovic, venjari.


Bestu leikararnir vóru:
Fleyr: Mattias Nolsøe Isaksen (vinstrumegin) og SÍ: Bjarni Joensen


G14 bólkur A - vinnari: SÍ a
=======================
SÍ a - KÍF a 2-0 (25-21, 25-13)

Sí dystin aftur í Flogbóltsvarpinum

SÍ - steypavinnari 2019 í G14 bólki a
Aftast frá vinstru: Rikka Allansdóttir, Sára Kambsgarð, Malan Maria í Haraldstovu Weihe, Sofía Weihe Simonsen, Anja Sólja Niclasen, Hans Simonsen, hjálparvenjari, Súsanna Maria Magnussen.
Í miðjuni frá vinstru: Rajko Petrovic (venjari), Elin Hovgaard, Andreja Petrovic, Maria Magnussen, Rannveig Rós Joensen, Bára Jansdóttir.Fremst frá vinstru: Marin av Trøð Lauritsen, Lisa Haraldsen, Tóta Búadóttir, Fríða Haraldsen, Laura Skov Weihe.


KÍF - silvurvinnari í steypakappingini 2019 G14 bólki a:
Aftast frá vinstru: Eyðgunn Augustinusen Oddsdóttir (venjari), Drós Rygshamar, Marta Fagraklett, Rebekka Olsen.
Í miðjuni frá vinstru: Kristianna Bartalsdóttir, Julia Lykke, Eyð á Reynatúgvu, Milja Silvansdóttir.
Fremst frá vinstru: Silja Hellisdal, Anita Joensen, Ronja Bernhild, Súsanna Thomasdóttir, Maria Lykke.


Bestu leikararnir vóru:
SÍ: Sofía Weihe Simonsen (vinstrumegin) og KÍF: Milja Silvansdóttir

 


Mansunglingar - vinnari: SÍ
=======================
SÍ - ÍF 2-0 (25-19, 25-18)

Sí dystin aftur í Flogbóltsvarpinum

SÍ - steypavinnari 2019 í mansunglingum:
Aftast frá vinstru: Jón Weihe Simonsen, Teitur Anderson, Hjørtur Joensen, Ari í Haraldsstovu Petersen, Oskar í Haraldssstovu Weihe.
Í miðjuni frá vinstru: Rajko Petrovic (venjari), Julian Vest Niclasen, Jógvan Kári Birgison Lauritsen, Jákup Martin Weihe, Ragnar Weihe.
Fremst frá vinstru: Tóki í Haraldstovu, Róar Anderson, Silas Poulsen, Elias Petersen, Bjarni Joensen.

 


ÍF - silvurvinnari í steypakappingini 2019 í mansunglingum:

Aftast frá vinstru: Tróndur Hansen, Teitur Eliasen, Ingálvur Olsen, Hjørtur Sólstein, Andreas Zachau (venjari).
Í miðjuni frá vinstru: Joel Joensen, Áslakur Holm, Martin Lamhauge, Kristian Hansen.
Fremst frá vinstru: Kristian Hansen, Johan Højbro, Torfinnur Við Gjónn, Petur Meinhard Lundsbjerg, Rúnar Johnson
 


Bestu leikararnir vóru:
SÍ: Hjørtur Joensen (vinstrumegin) og ÍF: Hjørtur Sólstein

 


D12 - vinnari: ÍF 
=============
ÍF- TB 2-0 (25-19, 25-14)

Sí dystin aftur í Flogbóltsvarpinum

ÍF - steypavinnari 2019 í D12:
Frá vinstru: Bartal Eliasen (venjari), Hákun Nón, Vuk Ilic, Silas Toftegaard, Filip Ilic, Áni Mohr


TB - silvurvinnari í steypakappingini 2019 í D12:
Frá vinstru: Rasmus Bruhn, Hjartan Sørensen, Ranja Jóhannesdóttir Magnussen, Olivur Øster, Tummas Pauli Christiansson, Marjun Dimon (venjari), Mirko Ristovic (venjari).


Bestu leikararnir vóru:
ÍF: Vuc Ilic (vinstrumegin) og TB: Tummas Pauli Christiansson



G14 bólkur B - vinnari: Fleyr b
=========================
Fleyr b - KÍF b: 2-0 (25-12, 25-13)

Sí dystin aftur í Flogbóltsvarpinum

Fleyr b - steypavinnari 2019 í G14 bólki B:
Aftast frá vinstru: Hilda Bolstad Mortensen (venjari), Veronica Tani (hjálparvenjari), Siv Niclassen, Ria Danielsen, Heiðrun Sunadóttir Fjallsbak, Kristian Mikkelsen (hjálparvenjari).
Miðjan frá vinstru: Marjun Garðsá, Sólja Rúnadóttir, Gunnvá Winther, Emma Sannini.
Fremst frá vinstru: Brynja Jákupsdóttir, Lív Bára D. Hansen, Kasia Jablonowski, Ronja G. Justinussen, Helena Skylv Hansen.


KÍF b - silvurvinnari í steypakappingini 2019 í G14 bólki B
Aftast frá vinstru: Drós Ryggshamar (liðleiðari), Eyðgunn Augustinussen (venjari), Jákup Fjallsbak (hjálparvenjari).
Í miðjuni frá vinstru: Silja Hellisdal, Arina Joensen, Eyð á Reynatúgvu, Mia Olsen.
Fremst fra vinstru: Sigvør Olivia Olsen, Ronja Ólavsdóttir, Ása Thorkilshøj, Maria Petersen, Joana Johannesen.


Bestu leikararnir vóru:
Fleyr b: Helena Skylv Hansen (vinstrumegin) og KÍF b: Eyð á Reynatúgvu


G12 - vinnari: SÍ a
===============
SÍ a - Dráttur a 2-1 (25-15, 22-25, 15-9)
Sí dystin aftur í Flogbóltsvarpinum

SÍ a - steypavinnari 2019 í G12
Aftast frá vinstru: Rajko Petrovic (venjari), Andreja Petrovic, Elin Hovgaard, Lisa Haraldsen, Sára Kambsgarð, Súsanna Maria Magnussen, Marin av Trøð Lauritsen.
Fremst fra vinstru: Rikka Allansdóttir Joensen, Sára Weihe Simonsen, Marita Andrea Hansen, Sofía Edvinsdóttir, Eydna Henriksen.


Dráttur a - silvurvinnari í steypafinaluni 2019 í G12
Aftast frá vinstru: Birita Sandberg Samuelsen (venjari), Jasmin Prior Braga, Emma Vilhelmsdóttir, Vár Edvardsdótttir, Gurli S. Joensen (venjari).
Fremst frá vinstru: Karin Vang Jacobsen, Julia Svabo Samuelsen.


Bestu leikararnir vóru:
SÍ a: Sára Kambsgarð (vinstrumegin) og Dráttur a: Emma Vilhelmsdóttir