FM í yngri deildum
- við úrslitum, myndum og stroyming

Dystirnir verða stroymdir í Flogbólstvarpinum á hesum leinki:
https://www.youtube.com/channel/UCkaaCl-FzLSdOa-P8cazH-Q/live​

(Myndir av liðunum eru undir talvuni)
Leikskráin fyri FM-yngri í Trongisvági 29.-31. mars 2019: 

Fíggjadag 29. mars:            
Gentur 14 B kl. 18.00   ÍF - Fleyr b 3-1 25-18 28-26 19-25 25-16  
Gentur 16 kl. 19.30   SÍ a - SÍ b 3-0 25-21 25-17 25-09    
Dreingir 19 kl. 21.00   - Fleyr 3-0 25-20 25-20 25-14    
Leygardag 30. mars:            
Gentur 19 kl. 12.00   - Fleyr 3-1 25-19 20-25 25-22 25-19  
Mansunglingar kl. 14.00   - Fleyr   3-1 25-18 23-25 25-15 25-21  
Gentur 14 A kl. 16.00   - TB a 3-0 25-11 25-13 25-16    
Kvinnuunglingar kl.  18.00   SÍ  - Fleyr 3-2 25-21 22-25 23-25 25-17 15-12
Dreingir 15 kl. 20.00   SÍ  - Fleyr 3-1 25-15 25-22 22-25 25-23  
Sunnudag 31. mars:            
Gentur 12 kl. 14.00   SÍ a - Dráttur a 2-1 25-22 23-25 15-09    
Dreingir 12 kl.  15.00   ÍF - TB   2-0 25-21 25-17      


 

Dreingir 12 - Føroyameistari: ÍF
==================================
ÍF - TB 2-0 (25-21, 25-17)
Síggið dystin aftur í Flogbóltsvarpinum her! 

ÍF - Føroyameistari 2019 í D12
Standandi frá vinstru: Andreas Zachau (hjálparvenjari), Hákun Nón, Vuk Ilic, Silas Toftegaard, Bartal Eliasen (venjari).
Húkandi frá vinstru: Árni Mohr, Filip Ilic.
 


TB - Silvurvinnari 2019 í D12
Standandi frá vinstru: Annemia Johannesen (venjari), Ranja Magnussen, Olivur Øster, Rasmus Bruhn, Marjun Dimon (venjari).
Húkandi frá vinstru: Hjartan Krog Sørensen, Tummas Pauli Christiansson.
 


Bestu leikarar:
ÍF:  Filip Ilic (vinstrumegin)
TB: Hjartan Krog Sørensen
 



Gentur 12 - Føroyameistari: SÍ
==================================
SÍ - Dráttur 2-1 (25-22, 23-25, 15-9)
Síggið dystin aftur í Flogbóltsvarpinum her! 

SÍ - Føroyameistari 2019 í G12
Standandi frá vinstru: Súsanna Maria Magnussen, Marin á Trøð Lauritsen, Elin Hovgaard, Sára Kambsgarð, Lisa Haraldsen, Rajko Petrovic (venjari).
Húkandi frá vinstru: Sofía Edvinsdóttir, Edna Henriksen, Sára V. Simonsen, Andreja Petrovic, Rikka A. Joensen.
 


Dráttur - Silvurvinnari 2019 í G12
Standandi frá vinstru: Helga Nordendal (venjari), Dagmar Djónadóttir, Sofía H. Joensen, Elisabeth Nattestad, Fríða Hansen, Gurli Sandberg Joensen (venjari) og Birita Sandberg Samuelsen (venjari).
 


Bestu leikarar:
SÍ: Andreja Petrovic (vinstrumegin)
Fleyr: Vár Edvardsdóttir
 



Dreingir 15 - Føroyameistari: SÍ
==================================
SÍ - Fleyr 3-1 (25-15, 25-22, 22-25, 25-23)
Síggið dystin aftur í Flogbóltsvarpinum her! 

SÍ - Føroyameistari 2019 í D15
Fremst frá vinstru: Malan Maria í Haraldstovu Weihe, Elias Petersen, Róar Anderson, Bjarni Joensen, Tóki í Haraldstovu.
Fremst frá vinstru: Lukas Poulsen, Silas Poulsen, Atli Falkvard, Róar í Haraldstovu.
 


Fleyr - Silvurvinnari 2019 í D15
Aftast frá vinstur: Boas á Lakjuni, Jógvan Gøthe Magnusson, Tóru Paulason, Hørður Joensen.
Fremst frá vinstru: Markus Horn Olsen, Mattias Nolsøe Isaksen, Eyðfinn Rajani Færø.
 


Bestu leikarar:
SÍ: Bjarni Joensen (vinstrumegin)
Fleyr: Eyðfinn Rajani Færø

 



Kvinnuunglingar - Føroyameistari: SÍ
==================================
SÍ - Fleyr 3-2 (25-21, 22-25, 23-25, 25-17, 15-12)
Síggið dystin aftur í Flogbóltsvarpinum her!

SÍ - Føroyameistari 2019 í kvinnuunglingum
Fremst frá vinstru: Janna Falkvarsd, Inga Helena Henriksen, Turið Búadóttir, Sofía Weihe Simonsen, Halgerð Tonysdóttir Haraldsen, Katla Henriksen, Rannvá Kambskarð, Rajko Petrovic (venjari).
Fremst frá vinstru: Malan Maria í Haraldsstovu Weihe, Bára Jansdóttir, Anja Sólja Niclasen, Josefina Eliasdóttir, Rannveig Rós Joensen, Sólfríð Poulsen, Tóta Búadóttir.
 


Fleyr - Silvurvinnari 2019 í kvinnuunglingum
Aftast frá vinstur: Klæmint Isaksen (venjari), Ró Dahl Jacobsen, Bjarta Jákupsdóttir, Esther Álvsdóttir Haraldsen, Barbara Káradóttir Durhuus, Súsanna Sólrunadóttir Ludvig, Rannvá Henriksen (liðleiðari).
Fremst frá vinstru: Bjørk Nolsøe Isaksen, Hilda Bolstad Mortensen, Kristina Knudsen, Vár Rajani Færø.


Bestu leikarar:
SÍ: Katla Henriksen (vinstrumegin)
Fleyr: Bjørk Nolsøe Isaksen
 



Gentur 14, Bólkur A - Føroyameistari: SÍ
==================================
SÍ - TB a 3-0 (25-11, 23-13, 25-16)
Síggið dystin aftur í Flogbóltsvarpinum her!

SÍ - Føroyameistari 2019 í G16 - Bólki A
Aftast frá vinstru: Sofía Edvinsdótti, Elin Hovgaard, Laura Skov Weihe, Malan Maria í Haraldsstovu Weihe, Sofía Weihe Simonsen, Fríða Haraldsen, Tóta Búadóttir.
Fremst frá vinstru: Bára Jansdóttir, Anja Sólja Niclasen, Rikka Allansdóttir, Maria Magnusen, Rannveig Rós Joensen, Sára Kambskarð, Lisa Haraldsen.


TB a - Silvurvinnari 2019 í G16 - Bólki A
Aftast frá vinstur: Heidi Park (hjálparvenjari), Ingrid Müller, Stina Park, Julia Jacobsen, Bjørk Bruhn, Rakul Kambskarð, Winnie Simonsen (venjari).
Fremst frá vinstru: Vár Ólavsdóttir, Bjarta Hammer, Eir Ólavsdóttir, Bjarta Sørensen.


Bestu leikarar:
SÍ: Rannveig Rós Joensen (vinstrumegin)
TB a: Bjarta Hammer
 



Mansunglingar - Føroyameistari: SÍ
==================================
SÍ - Fleyr 3-1 (25-18, 23-25, 25-15, 25-21)
Síggið dystin aftur í Flogbóltsvarpinum her!

SÍ - Føroyameistari 2019 í mansunglingum
Aftast frá vinstru: Hjørtur Joensen, Teitur Andersen, Jón Weihe Simonsen, Jógvan Kári Birgisson, Jákup Martin Weihe, Bjarni Joensen.
Fremst frá vinstru: Julian Vest Niclasen, Tóki í Haraldsstovu, Silas Poulsen, Róar Andersen, Elias Petersen.
 


Fleyr - Silvurvinnari 2019 í mansunglingum
Aftasat frá vinstru: Sjúrður Jensen, Jógvan Gøthe Magnusson, Markus Horn Olsen, Uni Jacobsen, Tórur Paulason, Tórður Gunnarson Højsted.
Fremst frá vinstru: Eyðfinn Rajani Færø, Hans Sejer Tummasarson, Hørður Joensen, Jónfinnur J. Hansen, Mattias Nolsøe Isaksen.
(Á myndini manglar Niels Niclasen)
 


Bestu leikarar:
SÍ: Teitur Anderson (vinstrumegin)
Fleyr: Mattias Nolsøe Isaksen
 



Gentur 19 - Føroyameistari: SÍ
==================================
SÍ - Fleyr 3-1 (25-19, 20-25, 25-22, 25-19)
Síggið dystin aftur í Flogbóltsvarpinum her!

SÍ - Føroyameistari 2019 í G19
Aftast frá vinstru: Malan Maria í Haraldssovu Weihe, Janna Falkvard, Inga Helena Henriksen, Sofía Weihe Simonsen, Katla Henriksen, Hallgerð Tonysdóttir, Turið Búadóttir, Tannvá Kambsgarð.
Fremst frá vinstru: Bára Jansdóttir, Anja Sólja Niclasen, Josefina Eliasdóttir, Rannveig Rós Joensen, Tóta Búadóttir, Sólfríð Poulsen.


Fleyr - Silvurvinnari 2019 í G19
Aftasat frá vinstru: Klæmint Isaksen (venjari), Ró Dahl Jacobsen, Esther Haraldsen, Barbara Káradóttir Durhuus, Súsanna Sólruandóttir Ludvig (hjálparvenjari), Rannvá Henriksen.
Fremst frá vinstru: Bjørk Nolsøe Isaksen, Bjarta Jákupsdóttir, Hilda Bolstad Mortensen, Vár Rajani Færø.


Bestu leikarar:
SÍ: Inga Helena Henriksen (vinstrumegin)
Fleyr: Hilda Bolstad Mortensen
 



Dreingir 19 - Føroyameistari: SÍ
==================================
SÍ - Fleyr 3-0 (25-20, 25-20, 25-14)
Síggið dystin aftur í Flogbóltsvarpinum her!

SÍ - Føroyameistari 2019 í D19
Aftast frá vinstru: Hjørtur Joensen, Jón Weihe Simonsen, Jógvan Kári Birgisson Lauritsen, Ari í Haraldsstovu, Ragnar Weihe, Bjarni Joensen.
Fremst frá vinstru: Dávid Nattestad, Julian Vest Niclasen, Silas Poulsen, Róar Andersson, Tóki í Haraldsstovu, Elias Petersen.
 


Fleyr - Silvurvinnari 2019 í D19
Aftasat frá vinstru: Tórður Gunnarsson Højsted, Markus Horn Olsen, Mattias Nolsøe Isaksen, Tórur Paulason, Eyðfinn Rajani Færø, Magnar Vang (venjari).
Fremst frá vinstru: Jógvan Gøthe Magnusson, Hørður Joensen, Hans Sejer Tummasarson, Jónfinnur J. Hansen.
 


Bestu leikarar:
SÍ: Julian Vest Niclasen (vinstrumegin)
Fleyr: Jónfinnur J. Hansen
 



Gentur 16 - Føroyameistari: SÍ a
==================================
SÍ a - SÍ b 3-0 (25-21, 25-17, 25-9)
Síggið dystin aftur í Flogbóltsvarpinum her!

SÍ a - Føroyameistari 2019 í G16
Aftasat frá vinstru: Inga Helena Henriksen, Turið Búadóttir, Hallgerð Tonysdóttir Haraldssen, Malan Maria í Haraldssovu Weihe.
Fremst frá vinstru: Janna Falkvard, Josefina Eliasdóttir, Rannvá Kambsgarð, Sólfríð Poulsen.



SÍ b - Silvurvinnari 2019 í G16
Aftast frá vinstru: Laura Skov Weihe, Anja Sólja Niclasen, Sofía Weihe Simonsen, Tóta Búradóttir.
Fremst frá vinstru: Bára Jansdóttir, Fríða Haraldssen, Maria Magnusen, Rannveig Rós Joensen.



Bestu leikarar:
SÍ a: Janna Falkvard (vinstrumegin)
SÍ b: Tóta Búadóttir.
 



Gentur 14 - Bólkur B: Vinnari: ÍF
==================================
ÍF - Fleyr b 3-1 (25-18, 28-26, 19-25, 25-16)
Síggið dystin aftur í Flogbóltsvarpinum her!

ÍF - Vinnari 2019 í G14 - Bólki B
Standandi frá vinstru: Birna Sólstein, Tinna Klæmintsdóttir, Annie Toftegaard, Margreta Hansen, Bartal Eliasen (venjari).
Húkandi frá vinstru: Nicola Toftegaard, Osla Petursdóttir, Hanna Andreassen.


Fleyr b - Nr. 2 í G14 - Bólki B 
Standandi frá vinstru: Kristian Mikkelsen (hjálparvenjari), Ria Danielsen, Helena S. Hansen, Sólja Rúnadóttir, Ronja G. Justinussen, Marjun Garðsá, Emma Sanino, Gunnvá Winther, Hilda B. Mortensen.
Húkandi frá vinstru: Brynja Jákupsdóttir, Siv N. Niclasen, Lív Bára Hansen, Kasia Jablonewski.


Bestu leikarar:
ÍF: Nicola Toftegaard (høgrumegin)
Fleyr: Helena S. Hansen