Myndir og úrslit frá FM-finalunum 2021 í yngri deildum

Gentur 12:
Mjølnir a – Dráttur a 2-1 (25-11, 20-25, 15-7)

Mjølnir a - føroyameistari í gentum 12


Dráttur a - silvurvinnari í gentum 12


Bestu leikarar í finaluni:

Elisabeth Nattestad, Dráttur (vinstrumegin)
Margreta í Buð, Mjølnir (høgrumegin)
 



Dreingir 12:
TB a – SÍ 2-0 (25-17, 25-17)

TB a - føroyameistari í dreingjum 12


SÍ - silvurvinnari í dreingjum 12


Bestu leikarar í finaluni:

Lukas Poulsen, SÍ (vinstrumegin)
Ólavur Hammer, TB a (høgrumegin)
 



Gentur 14, bólkur A:
SÍ - Fleyr 3-1 (23-25, 25-19, 25-14, 26-24)

SÍ - føroyameistari í gentum 14, bólki A
Frá vinstru: Inga H Henriksen (hjálparvenjari), Juliia Kuvshinova (venjari), Sofía Edvinsdóttir, Elin Hovgaard, Lisa Haraldsen, Sára Kambskarð, Súsanna Maria Magnussen, Rikka Allansdóttir og Andreja Petrovic.


Fleyr - silvurvinnari í gentum 14, bólki A


Bestu leikarar í finaluni:

Rikka Allansdóttir, SÍ (vinstrumegin)
Saranja Mouritsen, Fleyr (høgrumegin)
 



Gentur 14, bólkur A:
B71 - Ternan A 3-1 (25-17, 17-25, 25-21, 25-18)

B71 - føroyameistari í gentum 14, bólki B
Standandi, frá vinstru:
Kristian Oskar Henriksen (venjari) Elsi Blástein, Ata Clementsen, Gunnvá Mohr Olsen, Súsanna Súsanna Ólavsdóttir, Tara Falk, Hildur Clementsen, Gladys Malbjørgsdóttir Thomsen, Kristrunn Petersen (hjálparvenjari) Jonna Jensia J. Thomsen (hjálparvenjari).
Húkandi, frá vinstru: Elsebeth av Kák, Ró Eiriksdóttir Højsted, Hannah Warner, Armgarð Krog Hentze, Alda Hendriksdóttir Egholm.


Ternan A - silvurvinnari í gentum 14, bólki B


Bestu leikarar í finaluni:

Rannvá við Streym, Ternan (vinstrumegin)
Gunnvá Mohr Olsen, B71 (høgrumegin)
 



Dreingir 15:
SÍ – Ternan 3-1 (25-14, 23-25, 25-17, 25-16)

SÍ - føroyameistari í dreingjum 15
Standandi, frá vinstru: Silas Poulsen, Einar Thorgrimsson, Elias Ellingsgaard Petersen, Tóki í Haraldstovu, Róar í Haraldstovu, Brandur Reynstind og Jón Weihe Simonsen, venjari.
Húkandi, frá vinstru: Rógvi Reynstind, Karl Rúnason, Óli Kluftá, Lukas Poulsen og Atli Falkvard.


Ternan - silvurvinnari í dreingjum 15


Bestu leikarar í finaluni:

Elias Ellingsgaard Petersen, SÍ (høgrumegin)
Hanus Højgaard, Ternan (vinstrumegin)
 



Gentur 16:
SÍ – TB 3-0 (25-15, 25-20, 25-11)

SÍ - føroyameistari í gentum 16
Aftast frá vinstru: Tanja Falkvard, Bára Jansdóttir, Sofía Weihe Simonsen, Hans Simonsen, Rajko Petrovic (venjari)
Fremst frá vinstru: Tóta Búadóttir, Fríða Haraldsen, Laura Skov Weihe, Anja Sólja Niclasen, Rannveig Rós Joensen.


TB - silvurvinnari í gentum 16


Bestu leikarar í finaluni:

Sofía Weihe Simonsen, SÍ (høgrumegin)
Stina Park, TB (vinstrumegin)

 


Dreingir 17:
SÍ – TB 3-1
(24-26, 25-13, 25-11, 25-16)

SÍ - føroyameistari í dreingjum 17
Aftast frá vinstru: Atli Falkvard, Rógvi Reynstind, Silas Poulsen, Einar Thorgrímsson, Róar Anderson.
Fremst frá vinstru: Tóki í Haraldstovu, Elias Ellingsgaard, Bjarni Joensen, Róar í Haraldstovu, Rajko Petrovic.


TB - silvurvinnari í dreingjum 17


Bestu leikarar í finaluni:

Bjarni Joensen, SÍ (høgrumegin)
Filip Simonsen, TB (vinstrumegin)
 

Gentur 19:
SÍ - KÍF 3-0 (25-23, 25-20, 25-23)

SÍ - føroyameistari í gentum 19
Standandi, frá vinstru:
 
Malan Maria í Haraldstovu Weihe, Halgerð Tonysdóttir Haraldsen, Inga Helena Henriksen, Eva Gunn Niclasen, Sofía Weihe Simonsen, Tanja Falkvard og Rajko Petrovic, venjari.
Húkandi, frá vinstru: Tóta Búadóttir, Janna Falkvard, Josefina Eliasdóttir, Rannveig Rós Joensen, Sólfríð Højgaard Poulsen, Bára Jansdóttir og Anja Sólja Niclasen.


KÍF - silvurvinnari í gentum 19


Bestu leikarar í finaluni:

Eva Gunn Niclasen, SÍ (høgrumegin)
Marita Thorkildshøj, KÍF (vinstrumegin)
 



Kvinnuunglingar:
SÍ – KÍF 3-2
(28-26, 25-17, 23-25, 21-25, 15-13)


SÍ - føroyameistari í kvinnuunglingum
Aftast frá vinstru: Inga Helena Henriksen, Maria Maria í Haraldsstovu Weihe, Katla Henriksen, Bára Jansdóttir, Rajko Petrovich, venjari.

Fremst frá vinstru: Hallgerð Tonysdóttir, Janna Falkvard, Eva Gunn Niclasen, Josefina Eliasdóttir, Sólfríð Højgaard Poulsen.


KÍF - silvurvinnari í kvinnuunglingum


Bestu leikarar í finaluni:

Eva Gunn Niclasen, SÍ (høgrumegin)
Jakobina Joensen, KÍF (vinstrumegin)
 



Mansunglingar:
SÍ  – Fleyr 0-3
(18-25, 23-25, 21-25)


Fleyr - føroyameistari í mansunglingum
Aftast frá vinstru:
Dan Eyðun Karbech Saxov, Mattias Nolsøe Isaksen, Hákun Heinason Weihe, Tórur Paulason, Niels Niclasen, venjari.

Fremst frá vinstru: Jónfinnur J. Hansen, Hans Sejer Tummasarson, Tórður Gunnarson Højsted, Dávið Hentze.


SÍ - silvurvinnari í mansunglingum


Bestu leikarar í finaluni:

Oddur í Haraldstovu Petersen, SÍ (vinstrumegin)
Hákun Heinason Weihe, Fleyr (høgrumegin)