U19 NEVZA 2016 - Úrslitini frá kappingini

U19 NEVZA Championships 28. - 30. oktober 2016 í Kettering, Onglandi

Heimasíðan fyri U19 NEVZA kappingina
 

U19 Gentur - NEVZA 2016

Bólkur A: Svøríki, Ísland, Ongland
Bólkur B: Danmark, Noreg, Føroyar
 

Dagur 1 - Fríggjadagur 28. oktober
Klokkan Vøllur 1 Úrslit Sett 1  Sett 2 Sett 3 Sett 4 Sett 5
09.00 Svøríki - Ongland 3-0 25-17 27-25 25-15    
11.00 Danmark - Føroyar 3-0 25-21 25-19 25-21    
13.30 Ísland - Ongland 3-2 21-25 14-25 25-22 25-19 15-09
15.30 Noreg - Føroyar 3-0 25-15 25-17 25-15    
18.00 Svøríki - Ísland 3-0 25-18 25-19 29-27    
20.00 Danmark - Noreg 1-3 25-22 21-25 20-25 13-25  

 

Dagur 2 - Leygardagur 29. oktober
Klokkan Vøllur 1 Úrslit Sett 1  Sett 2 Sett 3 Sett 4 Sett 5
09.30 (G7) QF1: Ísland-Føroyar 3-1 21-25 25-21 25-17 25-21  
11.30 (G8) QF 2: Danmark-Ongland 3-0 25-15 25-17 25-15    
15.30 SF 1: Noreg-Ísland 3-0 25-12 25-19 25-16    
17.30 SF 2: Svøríki-Danmark 1-3 17-25 25-12 23-25 19-25  

 

Dagur 3 - Sunnudagur 30. oktober
Klokkan Vøllur 1 Úrslit Sett 1  Sett 2 Sett 3 Sett 4 Sett 5
10.00 5th/6th: Føroyar-Ongland 0-3 25-21 25-23 26-24    
12.00 Bronsudystur: Ísland-Svøríki 3-2 26-24 25-26 25-27 20-25 15-08
14.00 Finala: Noreg-Danmark 1-3  18-25 25-18 22-25 22-25  

Endaliga støðan:
Nr. 1: 
Danmark
Nr. 2: Noreg
Nr. 3: Ísland
Nr. 4: Svøríki
Nr. 5: Ongland
Nr. 6: Føroyar





 

U19 Dreingir - NEVZA 2016

Bólkur A: Danmark, Ísland, Noreg
Bólkur B: Svøríki, Ongland, Føroyar

Dagur 1 - Fríggjadagur 28. oktober
Klokkan Vøllur 2 Úrslit Sett 1  Sett 2 Sett 3 Sett 4 Sett 5
09.00 Danmark - Noreg 3-0 25-21 25-22 25-23    
11.00 Svøríki - Føroyar 3-0 25-19 25-14 25-20    
13.30 Ísland - Noreg 0-3 14-25 21-25 24-26    
15.30 Ongland - Føroyar 3-0 25-16 25-22 25-21    
18.00 Danmark - Ísland 3-0 25-20 25-12 25-17    
20.00 Svøríki - Ongland 3-0 25-22 25-23 25-15    

 

Dagur 2 - Leygardagur 29. oktober
Klokkan Vøllur 2 Úrslit Sett 1  Sett 2 Sett 3 Sett 4 Sett 5
09.30 (B7) QF1: Noreg-Føroyar 3-0 25-14 25-13 25-12    
11.30 (B8) QF 2: Ongland-Ísland 3-1 21-25 25-19 25-19 28-26  
15.30 SF 1: Svøríki-Noreg  3-1 25-20 25-09 20-25 25-17  
17.30 SF 2: Danmark-Ongland 3-0 25-20 25-18 25-13    

 

Dagur 3 - Sunnudagur 30. oktober
Klokkan Vøllur 2 Úrslit Sett 1  Sett 2 Sett 3 Sett 4 Sett 5
10.00 5th/6th: Føroyar-Ísland 0-3 10-25 15-25 20-25    
12.00 Bronsudystur: Noreg-Ongland 3-1 22-25 25-22 25-15 25-18  
16.00 Finala: Svøríki-Danmark 0-3 18-25 19-25 23-25    

Nr. 1: Danmark
Nr. 2: Svøríki
Nr. 3: Noreg
Nr. 4: Ongland
Nr. 5: Ísland
Nr. 6: Føroyar